سایت سرگرمی مدگردی

سایت سرگرمی مدگردی

نخستین جشنواره ملی نماهنگ فجر برگزار می‌شود

نخستین جشنواره ملی نماهنگ فجر برگزار می‌شود

نخستین جشنواره ملی و فراملی نماهنگ فجر با هدف ترویج فرهنگ دینی و گسترش سبک زندگی ایرانی با استفاده از قالب پرطرفدار نماهنگ از ۱ تا ۵ بهمن برگزار می‌شود.
به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، نشست خبری اولین جشنواره ملی و بین‌المللی نماهنگ فجر با حضور «محمدباقر معلم» مدیر دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما و اهالی رسانه در دفتر موسیقی این سازمان برگزار شد.

«گسترش و توسعه آموزه‌های معنایی و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی در گستره جهان» و «شناخت هنرمندان متعهد به منظور دستیابی به وحدت فرهنگی در مقابله با آموزه‌های زندگی مادی»، «ترویج فرهنگ مقاومت و شناخت مفهوم استعمار جدید در جهان»، «شناخت استعداد‌های جوان و طبایع خلاق در عرصه هنر در کشور» و «ارتقاء سطح کیفی تولیدات در قالب نماهنگ» از اهداف برگزاری این جشنواره است.

علاقه‌مندان می‌توانند در بخش رقابت داخلی آثار خود را با موضوع‌های «وحدت ملی»، «استعمار نوین تهاجم و نفوذ»، «مقاومت»، «فردای انقلاب (آینده پژوهی)» و «تصویر مردم در تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی» به دبیرخانه جشنواره ملی و بین‌المللی نماهنگ ارسال کنند.

همچنین علاقه‌مندان به شرکت در بخش رقابت بین‌المللی می‌توانند آثار خود را با موضوع‌های «مقاومت»، «استعمار نوین، تهاجم و نفوذ»، «تاثیر فرهنگی انقلاب اسلامی در جهان» و «عرصه آثار با تفکر انقلابی (ضد استعماری و سرمایه‌داری)» تا پایان آبان به دبیرخانه جشنواره ملی و بین‌المللی نماهنگ به نشانی خیابان شهید استاد نجات‌اللهی، خیابان شهید صارمی غربی، پلاک ۴۲، مرکز حفظ و اشاعه موسیقی، طبقه چهارم ارسال کنند.

این جشنواره همچنین دارای بخش آزاد با موضوع «تجربه‌های نو و فرم‌های تازه» و بخش جنبی با موضوعات «تولید ملی»، «شعار سال ۹۷» و «امید بخشی» است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر موسیقی و سرود صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران) و شرکت صوتی و تصویری سروش مراجعه کنند.

Rate this post


مطالب مشابه
دیدگاه ها

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتار کمک بگیرید