سایت سرگرمی مدگردی

سایت سرگرمی مدگردی

.: بی نهایت عصبانی و طلبکار :.

به نام خدا
وبلاگ بلاگفام، پر بود از افراد فامیل. دوست و آشنا. که برای نوشتن خیلی حرفها محدودم می کردن. که اونیکی وبلاگم رو می نوشتم برای اینطور حرفها. بعد چقدر ماجرا پیش اومد از طرف آن عاشق، که در پی پیدا کردن اطلاعات از من بود و به وبلاگم رسید و چه ها که نکرد. و از اونجا به افراد دیگه هم رسید و بعد... 
اون موقع جوان بودم. بسیار وابسته بودم، به وبلاگی که داشتم و نمی تونستم فرار کنم.
اما الآن اینطوری نیستم. خامی جوانی رو ندارم. حوصله هم ندارم. حوصله ندارم حرفهایی که شبانه روز توی مغزم می گذرن رو توی وبلاگم بنویسم و بدونم یک سری افراد به خاطر بی احتیاطی من بهش دست پیدا کردن و مخاطب پروپا قرص شدن و از نوشتن انتقاد ازشون بهشون بر می خوره و ... حوصله سانسور و صدتا وبلاگ داشتن و ایجاد محدودیتهای نوشتاری و هزار و هزار چیز دیگه رو ندارم.
یادمه وقتی فهمیدم که می خونن وبلاگم رو، گفتم تا الآن خوندی، عیب نداره، ولی از این به بعد راضی نیستم بخونی. حالا دیگه حوصله واگذار کردن به خدا و احترام به شخصیتتون رو ندارم. این وبلاگ رو می بندم. خیلی راحت. با تیب خاطر. من ابداً شما رو جزئی از خودم نمیبینم و به هیچ وجه تمایلی ندارم که از ریز زندگیم و آنچه در مغزم می گذره، با خبر باشین.من علاقه مند و معتاد به وبلاگ نویسی هستم.
برام تعداد نفرات مخاطب مهم نیست. برام نوشتن در فضای آزاد مهمه.
خونده شدن توسط افرادی که نمی شناسنم، تا راحت بنویسم.
که بعد یواش یواش اشنا می شیم.

Rate this post


مطالب مشابه
دیدگاه ها

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتار کمک بگیرید