سایت سرگرمی مدگردی

سایت سرگرمی مدگردی

اخبار:)

پدرم عاشق اخبار است و همیشه بدون خستگی خبرها را دنبال می‌کند البته بسته به میزان مهم بودن برنامه‌های خبری اخبارها به دو دسته‌ی واجب و مستحب تقسیم می‌شوند؛ واجب‌ها شامل اخبار ساعت چهارده و ۲۱ هستند که تقریبا جزء لاینفک زندگی ما هستند و ما بقی اخبار‌ها مستحبند که بستگی به حوصله‌ی حضرت پدر دارند.
قطب برعکس پدر اما من هستم،بیزار از اخبار خصوصا اخبار ساعت چهارده که دقیقا همزمان با ناهار است و همیشه غذا را کوفتمان می‌کند. پدر همیشه می‌گوید: یعنی فرشته حاضره برق بره یا تلویزیون خاموش باشه اما من اخبار گوش نکنم!
چند وقت پیش ساعت حدود ۱۰ شب خسته و گرسنه راهی اشپزخانه شدم تا به غرغرهای معده‌ی گرامی رسیدگی کنم، هنوز لقمه‌ی اول را نخورده بودم که صدای تلویزیون متعجبم کرد، از درِ آشپزخانه به داخلِ هال سرک کشیدم و پدر را جلوی تلویزیون در حالی که به اخبارِ خارجی گوش می‌کرد،دیدم!همان طور که از خنده ریسه می‌رفتم به مادر گفتم:
الان بابا میدونه این خانمه چی میگه؟
مامان هم با خنده رفت سمت پدر.
-الان تو می‌فهمی این چی میگه؟
-نه،داره اخبار هندی میگه اما خیلی قشنگ حرف میزنه:|
با خنده به بابا گفتم: اگه مُو حاضرم تلویزیون خاموش باشه اما اخبار نباشه شما هم حاضرید اخبار گوش کنید حتی اگه نفهمید چی میگه:))
پ‌ن۱:چندین سال پیش شوهر خواهرم گفت تو هم بزرگ بشی از اخبار خوشت میاد،نصف عمرم رفته اما هنوز منتظرم ببینم کی اخر از اخبار خوشم میاد.
پ‌ن۲: یکبار ساعت رو ربع ساعت کشیدم عقب تا از شر اخبار ساعتِ دو در امان باشم:))
پ‌ن۳:همه‌ی پدرها دوتا ویژگی مشترک دارند اولیش اینه که اخبار دوست دارند و دومیش اینه که ماکارونی نمی‌خورند:))

Rate this post


مطالب مشابه
دیدگاه ها

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتار کمک بگیرید